Anadolu Aslanı Çetinler Ahşap
Anadolu Aslanı Çetinler Ahşap Ankara Sitelerde fabrikası bulunan ve Türkiyenin dört biryanına hizmet veren Çetinler ahşap Türkiyede 1 numara olmanın gururunu yaşıyor.
Türkiyenin en büyük rustik üreticisi olan Çetinler Ahşap yenilik yapmakdan vazgeçmiyor. Türk kültüründeki motifleri ahşaba yansıtan, zengin renk ve modelleriyle' de göz dolduruyor. Ankara Siteler deki fabrikasında genç ve dinamik elemanlarıyla hızla teknolojisini yenileyen 100 e yakın kadrosuyla Türkiyenin dört bir yanına sevis yaparak perdecilerinde gönlünde taht kurmuş durumda.
Raylı sisteme alternatif olarak ÇETRAY ı piyasamıza kazandırmasıda camiamızda büyük mutluluk ve kolaylık sağlamıştır. Tekli, ikili veya üçlü Çetraylar şu sıralar oldukça popüler. Farklı mekanlarda oldukça hoş durması son kullanıcı olan müşterileride oldukça etkiliyor.
Çetinler Ahşap 2005 yılında önce stor daha sonrada zengin çeşitli kartelasında bulunan tül ve kumaşlarıylada müşterilerine geniş bir yelpaze sunuyor. Bu ürünleri henüz görmeyenlerin olduğunu düşünerek söylemekde fayda var 2006 Mayıs ayında istanbul EVTEKS fuarında mutlaka yakından incelemelerini tavsiye ederiz. Daha geniş bilgi içinde www.cetinlerahsap.com veya 0312 3507284 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Tretex haber 2006