TAÇ’tan iki yeni ürün daha
TAÇ’tan iki yeni ürün daha
TAÇ’ tan çocuklara, Karayip Korsanları ve Superman Returns kahramanları ile maksimum maceraya dalma fırsatı!
Çocukları, dünya çapında gişe rekorları kıran filmlerin kahramanları ile tanıştıran TAÇ’tan iki yeni ürün daha... Bu yaz çocuklar, Karayip Korsanları ve Superman ile rüyaya dalacak
TAÇ, dünya çapında gişe rekorları kıran film kahramanlarının lisanslı ürünlerini çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay dünya sinemalarında vizyona giren ve gösterildiği her ülkede izlenme rekoru kıran Karayip Korsanları 2 ile Superman Returns’ den sahnelerin yer aldığı nevresim takımları sayesinde çocuklar bu yaz maksimum maceranın içinde rüyaya dalacak.
TAÇ’ ın lisanslı ürünleri arasına katılan Karayip Korsanları, özellikle erkek afacanları cezbedecek. İlk filminde Siyah İnci’ nin Laneti ile yürekleri hoplatan Karayip Korsanları’ nın ikinci bölümü niteliğinde olan Ölü Adamın Sandığı ile Türkiye’ de de gişe rekorlarını altüst etmesi bekleniyor.
TAÇ’ın lisanslı ürünleri arasında katılan bir diğer film kahramanı ise Superman... Yaşı 30’un üzerinde olanların çok yakından tanıdığı Superman, bu sefer çocuklarımızı da hayran kitlesi arasına katacak. Superman Returns ile beyazperdeye iddialı bir dönüş yapan bu süper kahraman, TAÇ’ ın en çok satan ürünler listesinde de ilk sıralara oturacak gibi görünüyor...
Karayip Korsanları desenli nevresim takımlarını tüm TAÇ satış noktalarında bulabilirsiniz. Superman Returns ürünleri ise 17 Temmuz 2006 tarihinden itibaren çocukların beğenisine sunulmuş olacak. Her iki ürün de 62 YTL’ den satışa sunulacak.
TAÇ, daha önce de Ice Age 1 ve 2, Spider Man, Garfield Movie, Star Wars gibi kahramanların çocukların yatak odalarına girmesini sağlamıştı.
Trtex haber 2006 info@trtex.com