Broderi Narin İşlemeli Kumaş Sanayi A.Ş.
Broderi Narin İşlemeli Kumaş Sanayi A.Ş.83 yıllık tecrübesi ve Türkiye'de ilklerden olmanın verdiği güçle günümüz ev tekstili sektöründe söz sahibi olan Broderi Narin butik tarzı üretim yapıyor.
Uzak doğu, Amerika ve Avrupa'nın pek çok ülkesine ihracatı oluyor. Türkiye'nin her köşesinde ürünleri seçkin mefruşatçılarda satılıyor. Özellikle sayfiye evleri ve çocuk odalarında keyifle kullanılacak fonluk ve tül perde kombinasyonlu yeni ürün grubu çok renk çeşitliliği ile her zevke hitab etmektedir. Birbirine uyum sağlayan renk ve desen alternatiflerini birarada görme imkanı sunan tematik kartela seti ile müşterinin hayal gücünü destekleyerek alışverişini kolaylıkla yapmasına olanak sağlıyor. İtalya'nınünlü ev tekstili markası VAY, Broderi Narin için hazırladığı koleksiyonla Türkiye ve Kuzey Balkan piyasasına girdi. Perde dekorasyonuna yeni bir soluk getiren desen ve renklere sahip olan VAY ürünleri Broderi Narin ve az sayıda seçkin mağazalarda beğeninize sunulmuştur. Sentetiğin ipek ve keten karışımlarıyla zenginleştirilerek tasarlanmış, 300 cm. enindeki VAY ürünleri kendine özgü çizgisiyle dikkat çekiyor. Siparişler istenen metrajda 24 saat içinde teslim garantisi ile satılmaktadır.
MANUFACTURE VAY
İtalya'nın ünlü ev tekstili markası VAY, Broderi Narin için hazırladığı koleksiyonla Türkiye ve Kuzey Balkan piyasasına girdi. Perde dekorasyonuna yeni bir soluk getiren desen ve renklere sahip olan VAY ürünleri Broderi Narin ve az sayıda seçkin ağazalarda beğeninize sunulmuştur. Sentetiğin ipek ve keten karışımlarıyla zenginleştirilerek tasarlanmış, 300 cm. enindeki VAY ürünleri kendine özgü çizgisiyle dikkat çekiyor. Siparişler istenen metrajda 24 saat içinde teslim garantisi ile satılmaktadır.
TEMATİK KOLEKSİYON
Özellikle satış hizmeti verenlere yardımcı olacağı düşünülerek planlanan bu yaklaşım, müşterinin hayal gücünü destekleyerek alışverişini kolaylıkla yapmasına olanak sağlıyor. Birbirine uyum sağlayan renk ve desen alternatiflerini birarada görme, aynı anda karşılaştırma imkanı sunan kartela setimini seçkin mefruşatçı bayilerinde görebilirsiniz.
DOĞAL ÜRÜNLER
Farklı karışım iplik denemeleri devam ederken polyester bazlı ürünleri keten ve pamuk karışımlı zeminler de eklendi. Broderi Narin bu doğal görünümlü ürün grubuyla sektörde dikkat çekmekte ve piyasadaki liderliğini sürdürmekte olan firmalar arasındadır.
SUMMER HOUSE
Özellikle sayfiye evleri ve çocuk odalarında keyifle kullanılacak, çok renk çeşitliliğine sahip fonluk ve tül perde kombinasyonlu yeni ürün grubu her zevke hitab ediyor.
CESUR RENKLER
Farklı mekanlar yaratmak isteyen cesur tasarımcıların rahatlıkla kullanabileceği sıcak ve canlı renklerin çılgınca birleştiği özel ürünler, uzman kadrosunun hazırladığı yeni tasarımlarda hayat buldu.
HAZIR PERDE
Broderi Narin masa örtüsü ve hazır paket perde koleksiyonuyla, mefruşatçılarına hizmet vermeye hazırlanmaktadır.
Broderi Narin İşlemeli Kumaş Sanayi A.Ş.Mahmutbey Merkez Mh. Taşocakları Cd. No:16 Bağcılar / İstanbulTel: 0212 446 37 93 Fax: 0212 446 37 80E-mail: info@broderinarin.comWeb: www.broderinarin.com
Trtex Haber Tanıtım 2006 info@trtex.com