TAÇ şimdi de bahçelerinizi güzelleştiriyor...
TAÇ şimdi de bahçelerinizi güzelleştiriyor...Yıllardır evlerinizi güzelleştiren TAÇ’ın birbirinden şık modelleri, şimdi de bahçelerinizi taçlandırıyor. Renkli, cıvıl cıvıl TAÇ Mutfak ve Bahçe Setleri, sıcak yaz günlerinde bahçelerinizde bahar rüzgarı estiriyor.
TAÇ, sıcak yaz günlerinde bahçelerinizi de renklendiriyor. Birbirinden şık TAÇ Mutfak ve Bahçe Setleri, evinizdeki şıklığı bahçelerinize taşıyor.
Masa örtülerinden peçetelere, Amerikan servislerden önlük ve eldivenlere kadar mutfak için gerekli her türlü aksesuarı düşünen TAÇ Mutfak ve Bahçe Setleri’ni yine aynı şıklıkta minderler tamamlıyor.
Yazın sıcak günlerinde bahçe keyfinize keyif katmak için, amerikan servis / masa örtüsü, peçete ya da önlük-ekmek sepeti gibi değişik kombinasyonları 34-50 YTL arası fiyattan elde edebilirsiniz.
Bahçe setlerinde ise masa örtüsü-minder kombinasyonları 56 YTL’den satışa sunuluyor. TAÇ Mutfak ve Bahçe Setleri’ni TAÇ satış noktaları ve TAÇ yetkili satıcılarında bulabilirsiniz.
TAÇ nevresim&havlu için ücretsiz tüketici danışma hattı 0800 219 01 82, perde için ücretsiz tüketici danışma hattı 0800 219 01 83 numaralı telefondan ya da www.tac.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Trtex Haber Tanıtım 2006 info@trtex.com