Apex Halı Modern Tasarımlarıyla Dikkat Çekiyor
Biz Yerden Başladık....APEX HALI
Modern halıda moda kavramının Türkiye'ye yerleşmesinde büyük hizmet veren Apex Halı, 12. yaşını gururla kutluyor
1994 yılından bu yana Türkiye genelinde 30’un üzerinde ilde 170’i aşkın bayiisiyle, 5 Apex Shop'la modern halıları, kilimleri, banyo halıları, halı sevenlere ulaştırıyor.
Tamamını yurtdışında üretilen koleksiyonlar ayrıca Avrupa ülkelerine, KKTC’ye ihraç ediliyor.
Modern Halı, kilim ve banyo halılarında ithalat ve toptan satış yapılıyor. Koleksiyonların tamamı yurtdışında(Çin, Hindistan, İngiltere, Yeni Zelanda, Belçika, İsrail) üretiliyor ve Türkiye genelinde 30’u aşkın ilde müşterilere ulaştırılıyor.
% 100 polyamidden üretilen Apex Amerikan Halıların bu yılın en gözde koleksiyonu. Apex Amerikan Halı koleksiyonu, yıkanabilir, evin her alanında kullanılabilir ve özel kaymaz jel tabanlı olmasından dolayı hem rahatlık hem de pratiklik sağlıyor.
En çok ilgi gören bir diğer koleksiyonu Apex Akrilik Halılar. Kolesiyon Naturel ve Alive isimli iki farklı gruptan oluşuyor.
Tabi bu arada %100 Yeni Zelanda yününden üretilen Apex Yün Halı ve Türkiye piyasasında satılan en kaliteli peluş halı olan kaymaz jel tabanlı Apex Fluffy Halıları da unutmamak lazım.
Ayrıca ürün yelpazesine yeni eklenen Koko Paspas, Flokati ve Kıvırcık Paspas da kısa sürede büyük beğeni kazandı.
Müşterilerine daha yakından hizmet verebilmek için Ankara (Siteler) ve İstanbul (İkitelli Masko Mobilyacılar Sitesi) showroomları siz değerli müşterilerin hizmetinde.
Ürünlerin renk ve desenlerini daha fazla görmek ve incelemek istiyorsanız bu güzel firmanın web sitesini mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz.
www.apexhali.com
TRTEX 2006 info@trtex.com