Zorlu grubu liderliğe yakışanı yapıyor. Taç eğitim semineri Ankara da yapıldı
Zorlu grubu liderliğe yakışanı yapıyor. Taç eğitim semineri Ankara da yapıldı
Zorlu Grubu’ nun ev tekstilinde lider markası Taç, bayi çalışanlarının eğitimi ile yakından ilgileniyor.
Taç Eğitim Seminerleri’ nin altıncısı 11 Haziran’ da Ankara’ da düzenlendi. İç Anadolu Bölgesi’ ndeki Taç bayilerinde görev alan Satış Danışmanları’ nı bilgi ve yetkinlik açılarından geliştirmeyi hedefleyen eğitim, katılımcıları tarafından yoğun ilgi topladı.
Ev tekstili sektöründe yıllardır pazar lideri konumunu koruyan Taç, İç Anadolu Bölgesi’ ndeki Taç bayilerinde görev alan satış danışmanlarını geliştirmek amacıyla “Satış Danışmanı Eğitim Seminerleri” nin altıncısını 11 Haziran’ da Ankara’ da düzenledi.
Ankara Etap Altınel Hotel’ de gerçekleşen seminere İç Anadolu Bölgesi’ ndeki Taç mağazalarından 80 satış danışmanı katıldı. Eğitim; Zorlu Grubu ile ilgili bilgiler ile başlayarak, katılımcılara ev tekstili ile ilgili dünyadaki gelişmeleri ve son trendleri aktardı. Özellikle perde satışında uzmanlaşan satış personelinin katıldığı eğitimde, perde satışının incelikleri ile ilgili önemli detaylar anlatıldı. Müşterinin bakış açısının ve perakende mağazacılıkta çalışan bir satış danışmanının ideal özelliklerini de içeren eğitim bir gün sürdü ve katılımcılar seminer sonunda sertifikalarını eğitmenlerinden aldılar.
2005 yılında başlayan eğitimler dizisi, daha önce Antalya, Trabzon, Diyarbakır, İzmir ve Bolu illerinde, bu bölgelerdeki Taç bayilerinin satış personellerine verildi. Her seminerde farklı bir bölgenin satış personelini hedef alan Taç yöneticileri, bu tür eğitimlerle, Taç bayi çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirirken bir yandan da motivasyonlarını arttırmayı amaçlıyorlar.
Temmuz ayında 7. ve son semineri İstanbul’ da düzenlemeyi planlayan Taç yöneticileri, bu kez Marmara bölgesindeki Taç bayilerinde görev alan satış personelini hedef alıyor.
Bilgi ve İletişim:
Ebru Durmaz (0212) 456 2543
Zorlu Tekstil Grubu ebru.durmaz@zorlu.com
Trtex Haber 2006 info@trtex.com