Gerçek Perde Giydirme Görüntüleri TRTEX de
Gerçek Perde Giydirme Görüntüleri TRTEX de
Perde Giydirme Programında Geri Sayım Başladı.Mayıs ayında gerçekleştirilecek EVTEKS 2009 fuarında görücüye çıkacak perde giydirme programının detayları netleşmeye başladı. İnternet üzerinden ve gerçek mekan fotoğraflarını giydirmesiyle dünyada ilk olma özelliğine'de sahip olacak.
Programın çalışma sistemi basit ve kullanımı kolay olması 7'den 70'e her insan tarafından kullanılması hedeflendi. Detaylardan çok görsellerin hakim olduğu tasarımda tamamen Türkçe menü ve kullanma klavuzu bulunuyor.
Programa yüklenecek gerçek mekan fotoğrafı sonrası önce model seçimi yapılıyor ( İtalyan Model - Katlama - Yan Fon - Japon vs.). Model seçildikten sonra bilgisayara yüklenen mekan fotoğrafının üzerine giydirilip ikinci aşama olan kartela desen ve renklerini giydirmekle sonuca ulaşılıyor.
Perde giydirme programında ek olarak halı - duvar kağıdı veya renkleri belirlenip kombinasyonu gerçek mekan fotoğrafında uygulanabiliyor. Her türlü ince detayların düşünüldüğü extra modüllerin olduğu programda ölçülendirme, kesim, muhasebe, stok işlemleride yapılabiliyor.
Mart ayı içinde deneme yayınlarına başlanacak ve internetden tüm kullanıcılara açık olacak demo yayını TRTEX.COM tarafından servisi sağlanacak.
Diğer Haber...
Çok Amaçlı Giydirme Programı Hazırlandı.
Özellikle Perde ve Ev tekstili için hazırlanan giydirme programının özellikleri ve perfonmansı sektörden tam destek aldı. Herkezin hayatında bir defa yaptırmak istediği mekanı dilediği gibi kolay ve rahat giydiren program internet üzerinden kullanılabilecek.
Kartela sisteminin gelişmesiyle zengin seçenek sunan üretici firmalar ve bayileri tarafından son kullanıcıya %100 gerçek görüntü verecek. Giydirmek istediğiniz mekanın fotoğrafınıda giydirecek bu program, başta Türkiyedeki seçkin mefruşatçılar olmak üzere diğer sektörlerede yaygınlaştırılacak. Türkiye ve Dünyada ilk olan giydirme programı 3d max olarakda çalışabiliyor. Özellikle iç mimarlar ve proje sunumu yapan firmaların işlerini kolaylaştıracak program'da şifreniz sayesinde interneti olan heryerden sınırsız kullanma yetkisine sahip olacaksınız.
Perde, halı, koltuk, duvar kaplamaları, mobilya, aydınlatma, yatak örtüsü, nevresim, havlu, bornoz vs gibi tüm ev tekstili ürünlerini kolay, hızlı ve rahatca giydirip tasarlayabileceksiniz.
Mayıs 2009'da yapılacak EVTEKS fuarında perakende firmalarıyla buluşacak. Şu an üretici firmaların modelleme ve kartela desenleri yüklemesi yapılan programın çok yakında test yayınları TRTEX.COM da yayınlanması düşünülüyor.
Giydirme programı web sitelerinden çalışma özelliğine sahip olması milyonlarca müşteriye hitap etmesi ve extra gelir getirmesi hedefleniyor. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığı ve programı kullanan bayilere extra gelir kazandıracak giydirme programının fiyatlarıda çok uygun olacak.
Ev - ofis ve özel mekanların giydirilmesi için hazırlanan program 3 bölümden oluşuyor. 1 nci giydirme, hazır katolog resimleri üzerinde olacak. 2 nci giydirme müşterinin çektiği fotoğrafı bilgisayara yükleyerek %100 gerçek mekan, gerçek kartela desenlerinden olacak. 3 üncü ise 3dmax olarak gerçek 3 boyutda yapma özelliğine sahip olacak. Detaylar yine TRTEX.COM'da uzman görüşleri alınarak yapılacak.
Demo Yayını incelemek için tıklayınız. :
www.hometrend.com.tr
Uzun yıllar ev tekstili sektöründe araştırma ve giliştirme çalışmaları yapan TRTEX.COM bu program sayesinde yurt dışı ihracaat ve marka olma konusunda da katkı sağlayacak.
Detaylı bilgi için : info@trtex.com adresine mail atarak....
Veya..
Telefon : + 90 312 339 33 33 - Trtex Haber 2009 info@trtex.com