Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

  • Resim, Video ve Haberlerinizi
    Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
  • Tarafsız Gerçek Haberler
    TRTEX.COM
  • En İyilerin Buluşma Noktası
    www.trtex.com
  • 2012 Ürün Fotolarınızı
    Bize Yollayın Galeride Yayınlayalım



Şifremi Unuttum

Hatırla

6. Majestik Kurdele Nakışı Yarışması 2013...

Majestik
29 Mayıs 2013
KURDELE NAKIŞI YARIŞMASI - 2013
SONUÇ TUTANAĞI


Yarışmaya katılan tüm ürünler, katalog çekimlerinin tamamlanmasından sonra ilgili halk eğitim müsürlüklerine kargo ile gönderilecektir.

ÖDÜL TÖRENİ YERİ VE ZAMANI: İSTANBUL KARTAL BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR MERKEZİ / 07.HAZİRAN.CUMA 14:00


Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Canavar Tekstil Ltd.Şti. işbirliğinde 2012-2013 faaliyet döneminde gerçekleştirilen Halk Eğitim Merkezleri ve Halk Eğitim merkezleri gözetiminde / denetiminde kurs açan belediyeler arası kurdele nakışı yarışmasında dereceye giren, mansiyon ve jüri özel ödülüne değer görülen ürünler ile sergilemeye değer ürünlerin hazırlayıcısı olan merkez/belediye, öğretmen/usta öğretici ve kursiyerleri, Gazi Üniv.El San.Tas.Ür.Bl.Başkanı Doç.Dr.Fatma Yetim, Selçuk Üniv.Öğr.Üyesi Sema Öz, İst.Beylerbeyi Sabancı Oldunlaşma Enstitüsü öğretmenlerinden nakış öğretmeni Sevim Dibek ve nakış öğretmeni İlkay Belibağlı, firma ürün ve pazarlama müdürü Can Şar`dan oluşan seçici kurul tarafından belirlenmiştir.  

CANAVAR TEKSTİL Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.


HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİ KATEGORİSİ


Türkiye Birincisi     :   
Halk Eğitimi Merkezi : Ankara Keçiören Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer : Nurgül Serdar
Öğretmen/Usta Öğr.  : Büşra Tosun

Türkiye İkincisi       :                                                                                                        
Halk Eğitimi Merkezi : Ankara Keçiören Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Selma Çetinkaya
Öğretmen/Usta Öğr.    : Cana Algan                          

Türkiye Üçüncüsü    :                                                                                                          
Halk Eğitimi Merkezi : Ankara Keçiören Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Ayşin Yalınkılıç
Öğretmen/Usta Öğr.    : Büşra Tosun

Mansiyon                   :                                                                                                          
Halk Eğitimi Merkezi : Sakarya Erenler Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Kübra Gezmiş
Öğretmen/Usta Öğr.    : Melek Eskitürk                                           

Halk Eğitimi Merkezi : İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Nihal Şatıroğlu
Öğretmen/Usta Öğr.    : Dürdane Danacı                                          

Halk Eğitimi Merkezi : Ankara Keçiören Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Raziye Demir
Öğretmen/Usta Öğr.    : Cana Algan                                                  

Halk Eğitimi Merkezi : İstanbul Üsküdar Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Yasemin Işık
Öğretmen/Usta Öğr.    : Elife Özel                                                    

Halk Eğitimi Merkezi : Kayseri Kocasinan Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Ayşe Gürbüz
Öğretmen/Usta Öğr.    : Arzu Dursun                                               

 

Jüri Özel Ödülü       :                                                                                                          
Halk Eğitimi Merkezi : Şanlıurfa Dr.Hüseyin Mirkelam Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Gülçin Esin
Öğretmen/Usta Öğr.    : Meryem Helvacı                                        

Halk Eğitimi Merkezi : Kastamonu Araç Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Şengül Çapraz
Öğretmen/Usta Öğr.    : Mine Telli                                                   

Halk Eğitimi Merkezi : Samsun İlkadım Halk Eğitim Merkezi
Kursiyer                      : Emine Kokoğlu
Öğretmen/Usta Öğr.    : Ayla Kalaysız                                             

                                                                                           
 

BELEDİYELER KATEGORİSİ


Türkiye Birincisi:
Belediye : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Sincan)
Kursiye : Nurhan Hayran
Öğretmen/Usta Öğr. : Sema Nur Doğan

Türkiye İkincisi :                                                                                                         
Belediye  : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Sincan)
Kursiyer : Meltem Yılmaz
Öğretmen/Usta Öğr. : Nilay Durmuş

Türkiye Üçüncüsü :                                                                                                          
Belediye : Kayseri Büyükşehir Belediyesi - KAYMEK (Kocasinan)
Kursiyer   : Selma Baz
Öğretmen/Usta Öğr. : Funda Uğur

 

Mansiyon  :                                                                                                          
Belediye : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Sincan)                     
Kursiyer  : Şeyma Altınışık
Öğretmen/Usta Öğr.    : Nilay Durmuş         
                                                                                                              
Belediye                       : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Mamak)
Kursiyer : Gülizar Işık
Öğretmen/Usta Öğr. : Aynur Yıldırım        
                                                                       
Belediye  : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Mamak)
Kursiyer   : Nalan Odabaşı
Öğretmen/Usta Öğr.    : Perihan Halıcı          
                                    
Belediye                       : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Mamak)
Kursiyer                      : Seval Küçükekmekçi
Öğretmen/Usta Öğr.    : Hikmek Kirazlı Hündürel     
                      
Belediye                       : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Sincan)
Kursiyer                      : Hatice Göksu
Öğretmen/Usta Öğr.    : Sema Nur Doğan                                         

Jüri Özel Ödülü       :                                                                                                          

Belediye                     : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Mamak)
Kursiyer                     : B.Dilek Çiftçier
 
Öğretmen/Usta Öğr.  : Emine Yaprakçı       
                                                
Belediye                   : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Sincan)
Kursiyer                    : Tuğba Nur İlbay
Öğretmen/Usta Öğr.    : Sema Nur Doğan                                         

Belediye                   : Ankara Büyükşehir Belediyesi - BELMEK (Keçiören)
Kursiyer                    : Hatice Çağlar
Öğretmen/Usta Öğr.    : Gülay Adil                                                                                                                  




Not: Genel Müdürlük gözlemcisi seçici kurul üyeleri gibi ürün değerlendirilmesi, yorumlaması, yönlendirmesi vb. görev yapma yetkisine sahip olmayıp sadece gözetmen görevi yapmıştır.





close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.22870397567749 saniyede oluşturuldu.