Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Erzurum Cimilli Ev Tekstil’de 85. yıl coşkusu

Cimilli Tekstil Erzurum (16)
27 Nisan 2010
85 yıldır Erzurum ve bölge illerine hizmet veren Cimilli Ev Tekstil’inde, geçtiğimiz hafta sonunda düzenlenen etkinlikte, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki bayi ve müşterilere yeni ürünlerin tanıtımı yapıldı.
85 yıldır Erzurum ve bölge illerine hizmet veren Cimilli Ev Tekstil’inde, geçtiğimiz hafta sonunda düzenlenen etkinlikte, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki bayi ve müşterilere yeni ürünlerin tanıtımı yapıldı.

Eski Erzurumspor Başkanı olan ve Cimilli AVM’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını da yapan Hamza Cimilli, etkinlikte konuk bayi ve davetlilerle yakından ilgilendi. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bu geleneği devam ettirdiklerini söyleyen Hamza Cimilli, şirketin 85.yılı kutlamanın gurunun ve onurunu yaşadıklarını ifade etti.

Hamza Cimilli “Erzurumlu olmaktan ve Erzurum’a yatırım yapmaktan gurur duyuyoruz. Cimilli Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi olarak yaklaşık 20 ürün  çeşidi ile Erzurum ve bölgeye hizmet veriyoruz. Bu ürün çeşitlerimizin bayiliğini yapanları üç gün boyunca Erzurum’da ağırladık. Onların Erzurum’u daha yakından tanımalarını ve gezip görmelerini sağladık. 85 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ilkemiz; müşterilerimize ve bayilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak esasıdır.” dedi. Cimilli ailesinin diğer fertleri Ali Cimilli, Mehmet Cimilli ve Mert Cimilli’nin de hazır bulunduğu kutlama, Erzurum Dadaşkent’te bulunan Cimilli Alış Veriş Merkezi’nde davetli 300 bayinin ağırlanması ile devam etti ve yapılan çekiliş ile bölge bayilerinden Erzincan Aksu Mobilya’ya, fiat fiorini araba hediye edildi. 

Eymes A.Ş. Genel Müdürü Sedat Erkut, Eymes A.Ş. Genel Koordinatörü Erkan Aslaner ve Samsun Brillife Bölge Müdürü Onur Çoban da, 85. yıl kutlamasında Cimilli Ev Tekstili’nin konuğu oldular.

Aynı zamanda Brillife Doğu Anadolu Bölge Bayisi olan Cimilli Ev Tekstili’nde

Trend- Noble- Black Kartela setlerinin satışı da yapılmaktadır.


close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.15984988212585 saniyede oluşturuldu.